Hayat Okula Sığmaz! Çocuğunuz ve Gelişimi de...

Sayfa Güncellenmektedir...

Kurucumuzun Mesajı

Merhaba

Eskişehir Gelişim Kolejinin web sayfasına hoş geldiniz. Bu sanal sayfa Eskişehir Gelişim Koleji'nin etkinliklerini, haberlerini, ilkelerini, başarılarını, velilerimize, mezunlarımıza ve okulumuz hakkında bilgi almak isteyen herkesin ziyaretine açık bir yapıda hazırlanmıştır.

 

2009 yılından bu yana "Hayat Okula Sığmaz" anlayışıyla öğrencilerimizin ileriki yaşamlarını güzelleştirecek ve kolaylaştıracak becerilerle donanmış biçimde yetişmeleri için çaba harcayan Eskişehir Gelişim Kolejinin kurucusu  olarak sizinle bu iletişim ortamında bulunmaktan kıvanç duyduğumu belirtmek isterim.

 

Eskişehir Gelişim Koleji'nin kurucusu ve İcra Kurulu Başkanı olarak yöneticilerimizle birlikte temel amacımızın öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi mutlu ve başarılı kılmak, yaratıcılıklarını desteklemektir. Bunun için Eskişehir Gelişim Koleji'nde;

 

-Sorgulamak,

 

-Öğrencilerimizi merkezi sınavlarda (TEOG,YGS,LYS) başırıya ulaştırmak, 

 

-Öğrencilerimize Türkçe ve yabancı dillerde işlevsel bir okuryazarlık kazandırmak, 

 

-Türk eğitim sistemi ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmek, tüm uygulamalarımızda ve iletişimimizde görsel ve sosyal estetiğe dikkat etmek,

 

-Öğretmen ve öğrencilerimizin yaratıcılıklarını desteklemek,

 

-Çalışanlarımızı mutlu etmek,

 

Referans aldığımız temel ilkelerimizdir.

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar en kıymetli varlıkları olan çocuklarını okulumuza gönderen anne babalara, bize güvenip kurumumuza emek veren tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Onların güvenlerinden aldığımız enerji ve güçle Eskişehir Gelişim Koleji'nin öğrencilerinin akademik, sosyal, sanat, spor alanlarında başarılarının her geçen gün yükseltilmesi için tüm enerjimizle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Saygılarımla.

 

Erdal ŞAHBAZ
Yönetim ve İcra Kurulu
Başkan

Sorularınız İçin... Mail: info@gelisimkoleji.k12.tr