gelisim okulları londra
Gelişim Londra’nın kalbinde!

Gelişim Okulları yabancı dil odağındaki sürekli çalışmalarını bir başka boyuta taşıdı. Stay Academy iş bilriği ile Londra’nın kalbinde kendine ait kampüs olanaklarıyla zengin bir içerik ve kültürel paylaşım fırsatlarını öğrencilerine sunuyor.

Küreselleşen dünyada öğrencilerimizin dünyaya açık ve etkileşim içinde olmaları her şeyin önünde bir hedef. Stay Academy ile birlikte Londra kampüsünde sadece bir yaz ya da kış dil okulu olmanın ötesinde, normal ders müfredatıyla birlikte yürütülen çeşitli programlar hayat geçiriliyor. Türkiye’den ve Londra’dan katılan öğretmenlerimizle birlikte İngilizce dil programlarının yanı sıra normal derslerimizin de işlendiği bir organizasyon kuruluyor. Öğrencilerimiz yılın belirlenmiş dönemlerinde Londra kampüsünde hem yabancı dil hem de normal derslerini alabilecekler.

Londra kampüsümüz salt bir öğrenim fırsatı değil, aynı zamanda kültürel bir paylaşım. Cesur, kendine güvenen ve dünya vatandaşı olma yolunda güvenli bir olanak yaratıyor. Dünya ile etkileşim içinde, kültürlerarası paylaşıma yatkın, kendine güvenen öğrenciler hedefimiz için Londra kampüsü çok boyutlu kültürel, sanatsal ve eğitsel zenginlikleri içinde barındıran iddialı bir projemiz.