Gelişim Okulları Mezunlar Birliği, yaklaşıl 10 yıl önce temelleri atılmış bir topluluk. Başlangıçta bir proje olarak başlayan birlik, bugün artık mezunların ve öğrencilerin dayanışma içinde olduğu yaşayan bir oluşum.

Gelişim Okulları Mezunlar Birliği’nin amacı, hem mezunlar arasındaki hem de mezunlar ve öğrenciler arasındaki iletişimi kurmak, mesleki ve akademik işbirliğine destek olmak, dayanışmayı artırmaktır. Mezunlar Birliği sayesinde Gelişim Okulları öğrenci ve mezunları, kurumsal aidiyet duygusu güçlü, büyük bir aile olurlar.

Mezunlar Birliği üyelerimiz düzenli olarak okulumuzdaki öğrencileri ziyaret eder ve toplantılar düzenlerler. Mesleki deneyimlerini paylaşıp öğrencilere gelecek planları hakkında yol gösteren mezunlarımız, kurum bağımızı sağlamada önemli bir bileşendir.
Her yıl düzenlenen Geleneksel Mezunlarla Meslek Buluşması, mezunlarımızın okulumuzda bir araya geldiği, meslekleri hakkında seminerler düzenleyerek öğrencilerimizle deneyimlerini paylaştıkları ve yeni projeler geliştirdikleri bir festival olarak büyük ailemiz için değerli bir etkinliktir.

Mezunlar Birliği Facebook Sayfamıza adresinden buradan ulaşabilirsiniz

Gelişim Okulları İle Geleceğe İlerle...